Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
 Turu Turu Turu Turu Turu Turu Turu Turu Turu Turu Turu Turu Turu

Bolu'ya 42 km uzaklıkta bulunun Yedigöller Mili Parkı, irili ufaklı yedi gölden oluşuyor (Adı gibi :) Vadi önünün heyelanlarla kapanması ile oluşan göller, Sazlıgöl, İncegöl, Nazlıgöl, Küçükgöl, Deringöl, Büyükgöl ve Seringöl isimleri ile anılıyor. Göllerin çevresi kayın, meşe, gürgen, kızılağaç, dişbudak, karaağaç, ıhlamur gibi geniş yapraklı ağaçlarla ve karaçam, sarıçam, köknar gibi iğne yapraklı ağaçlarla kaplı. Özellikle sonbahar günlerinde sarıdan kızıl tonlara kadar her türlü renge bürünen kayınlar ve diğer geniş yapraklı ağaçlar seyrine doyum olmayan görüntüleri özellikle fotograf meraklıları için güzel kareler sunuyor.

06.00 Okul bahçesinde buluşma ve hareket.

07.30Maşukiye’ de Osmanlı Bahçesinde serpme Köy kahvaltısı.

10.00 Yedigöller Milli Parkına varış ve orman içi parkurlarda yaklaşık 2 saat devam edecek olan yürüyüşümüze başlıyoruz. Parkur boyunca uygun noktalarda molalar vererek fotograf çekmek isteyenler için zaman verip yürüyüşümüze devam ediyoruz.

Öğle yemeğinde sucuk barbekü yapıyoruz. Yemek sonrası Saat 14.00'e kadar serbest zaman verip daha sonra toplanarak Milli Parka veda edip Bolu İzzet Baysal Üniversitesine doğru yola çıkıyoruz.

Yaklaşık 1 saat boyunca Üniversite gezisinden sonra İstanbul’a hareket ediyoruz.

21.00 İstanbul’a varış ve bir başka Concord Tur & organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
0212 347 49 49
 
info@concordtur.com
TOPLAM