Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
 Turu Turu Turu Turu Turu Turu Turu Turu

Günübirlik Uludağ Kayak Turlarımızda Kampanyalı bilet satışlarımız başlamıştır.


 CONCORD TUR Turizm olarak; Uludağ Kayak Turlarımızı Hergün Ulaşım hizmeti sunarak en üst seviyeye ulaştırmış durumdayız. Concord tur ile istediğiniz gün Uludağ'a Günübirlik Kayak yapmaya gelebilirsiniz.


 HAFTAİÇİ müsaitseniz herhangi bir gün gelerek bomboş pistlerde kayağın keyfini en ekonomik fiyatla doya doya yaşayabilirsiniz. Ayrıca yolculuk esnasında trafik durumuyla da karşılaşmazsınız.


 HAFTASONU Cumartesi ve Pazar günü tatil yapıyorsanız, Cumartesi gününü tercih etmeniz son derece önemlidir. Hem daha tenha pistlerde kayak yapmanın keyfini yaşarsınız, hem de Pazar günü trafiğini yaşamamış olursunuz. Ayrıca hemen ertesi günü işe gitmektense Pazar gününüzü dinlenmeye ayırabilirsiniz.


Sadece Pazar günü gelebilecekseniz, Hava durumuna da bağlı olarak belirli bir kalabalığı ve bu kalabalığın getirmiş olduğu olumsuzlukları gözardı etmemelisiniz (Pistlerde ve yemek birimlerinde sıra beklemeler, dönüş trafiği vb.).

 

Neler dahil?


   - Ulaşım,


   - Sınırsız Ski-pass (UYB liftleri, 1. ve 2. bölge tüm liftler),


   - Ulaşımdaki ikramlar (sabah giderken sandviç ve sıcak-soğuk içecek, dönüşte ise sıcak-soğuk içecek ikramı)dahildir.


   - Rehberlik hizmeti


Neler dahil değil?


   - Kişisel harcamlar,


   - Öğle yemeği,


   - Ders ücretleri ve ekipman kiralamaları.


Önemli Not : CONCORD  katılımcılarından ; Rehberlik hizmeti, Millipark giriş ücreti, Feribot veya köprü ücreti, vs... adı altında ilave olarak  herhangi bir ücret
    TALEP ETMEMEKTEDİR.


 04:00 Beylikdüzü Birinci Göz Hast.  04:30 Ataköy Atrium AVM (9.Kısım)  05:00 Etiler Akmerkez  05:30 Kadıköy Evl. Dairesi.  05:45 E-5 Kartal Adliyesi Durağı

Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
0212 347 49 49
 
info@concordtur.com
TOPLAM