Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
 Turu


Gizemli Likya Turu

2 Gece 3 Gün 2 Gece Konaklama

3 Tekne Turu,

 

 

Fethiye - Saklıkent Kanyonu - Eşen Çayı - Kayaköy - Xsanthos Antik Kenti - Demre - St. Nicholas Çayağzı - Kekova Adası - Korsan Mağarası - Simena Kalesi - Gökkaya Koyu - Kaleköy - Kaş - Kalkan  Dalyan - Köyceğiz - İztuzu Plajı - Kaunos Çamur Banyosu - Göcek - Katrancı Koyu - Ölüdeniz - Belceğiz Koyu - Gökova  Yakapark  - Tlos - Şirince 

 

1.Gün        İzmir   Fethiye  

 

06:30 Karşıyaka Yunuslar 07:00 Alsancak Lozan önünden Saygıdeğer konuklarımızı alarak lüks otobüsümüzle sınırsız ve bol çeşitli CONCORD TUR  ikramları eşliğinde Fethiye’ye hareket ediyoruz.

 

Otelimize varıp, bir süre dinlendikten sonra Dalyan’a hareket ediyoruz. Deniz, kumsal, Güneş üçlüsüne eşlik eden tarih ve doğa zenginliği ile Köyceğiz Gölünü denize bağlayan antik dönemde Calbis adı verilen fiyort tipi doğal kanalın kıyısı olan Dalyan’a varıyoruz. Dalyan’da Kanalı’ndan bineceğimiz tekne ile Caretta-Caretta kaplumbağaları ve Nil ( Trionyx Tringulus ) kaplumbağalarının yumurta bırakma bölgesi olan İztuzu Plajına doğru keyifli bir tekne yolculuğu yapıyoruz. Sazlıklar ve dünyada çok az yerde görülen sığla ağaçları ( Liquidamber Oriantalist ) arasından görünen Kaunos Kral Mezarları gezimize ayrı bir keyif katmaktadır. İztuzu Plajında verilen serbest zaman ve yüzme molası sonrasında Sultaniye Çamur Banyosu’nda sağlığına ve güzelliğine önem verenler için mola veriyoruz. Göcek’te vereceğimiz çay molası ve serbest zaman sonrasında Katrancı Koyu’nda panoramik fotoğraf molası sonrasında otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği otelimizde.

 

2.Gün        Fethiye     Kaş    Kalkan     Kekova  

 

Otelimizde alınan sabah kahvaltısından sonra Likya imparatorluğunun başkenti olarak bilinen Xanthos antik kentine hareket ediyoruz. Xanthos Antik kenti içerisinde yapacağımız geziyi takiben Kalkan ve Kaputaj Plajında vereceğimiz molaların ardından Kaş'a hareket ediyoruz.  Kaş Liman ve Çarşısında yapacağımız gezilerin ardından Akdeniz’in Seracılık alanı olan Demre (Kale) ’ye hareket ediyoruz. Burada Noel Baba Kilisesi gezimizi takiben Üçağız'dan tekne turumuz Kekova Adası, Batık şehir, Korsan Mağarası, Simena Kalesi ve Gökkaya Koyu gezilerimiz sonrasında otelimize dönerken günün tatlı yorgunluğu ile Akdenizin muhteşem kıyı güzelliğini seyrederek otelimize dönerken güneşin batışı gezimizin ayrı bir keyif noktası olacak. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

3.Gün        Fethiye  Saklıkent    İzmir  

 

Otelimizde alınan açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında Ölüdeniz, Kayaköy, Antik Tiyatro, Telmessos Antik Kenti ve Amintas'ın mezarını gezerek Yakapark'a hareket ediyoruz. Alabalık üretim çiftliği olan Yakapark'ın eşsiz doğasında alacağımız öğlen yemeği sonrasında Eşen çayının şekillendirdiği Saklıkent'te yapacağımız keyifli kanyon gezisinin ardından Köyceğiz’e hareket ediyoruz. Köyceğiz Gölü kenarında vereceğimiz serbest zaman sonrasında Gökova’ya varıyoruz. Sualtı Fauna ve Florası açısından Türkiye'nin en zengin çayı olan Azmak Çayı'ndan teknemize binerek bir akvaryumun üzerindeymişiz gibi hissedeceğimiz keyifli gezimizin ardından Ege bölgemizin adı gibi Şirin ve kendinizi düşsel bir ülkede hayal görürcesine hissedeceğiniz evleri, sokakları ve insanları ile Şirince’ye varıyoruz. Yöresel el sanatları, köye has sabunlar ve ev yapımı meyve şaraplarını görme imkânı buluyoruz. Şirince gezimizin ardından İzmir’e hareket ediyoruz. Akşam İzmir’e vardığımızda bir başka CONCORD TUR  organizasyonunda buluşmak üzere sizleri aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.

 

 

Rekabet uğruna mükemmeliyet ve güvenlikten ödün vermeyen acentemiz, bazı firmaların rekabet amacı ile fiyatlarını düşük göstermelerinden dolayı ekstra bir talepte bulunmaya yöneltmektedir. Ek Hizmetler ve Özel İşletme Giriş Ücretleri için 110 TL. rezervasyon esnasında tahsil edilir. Müze Kart, Sarı Basın Kartı 7 - 17 yaş çocuk ve 65 yaş üstü misafirlerimiz kimlik ibraz etmek kaydı ile 65 TL ödemektedirler. 0 - 6 yaş çocuklardan müze ören ücretleri alınmaz. T.C kimliği (Kıbrıs Vatandaşları Dâhil ) olmayan misafirlerden 200 TL müze ören ve rehberlik ücreti alınır. Acentemiz söz konusu bu bedelleri otobüslerde makbuz vermeden elden toplamak yerine diğer acentelerden farklı olarak rezervasyon sırasında fatura karşılığı tahsil etmekte ve bu bedelleri de taksitle ödeme kapsamına dâhil etmektedir. Turizm sigortası yasa tarafından mecburi kılınan kişileri değil satın alınan turu güvence altına almaktadır. Turda kullanılmayan hak ve hizmetler tur sonrası iade edilir.

 

 

 

Gezi Ücretine Dâhil Olan Hizmetler

 

Otellerde 2 gece tam pansiyon konaklama,

2 sabah kahvaltısı,

2,  akşam yemeği,

lüks otobüsler ile ulaşım hizmetleri,

yörelerde görülmesi ve keşfedilmesi

gerekli olan önemli tüm yapıtlar,

doğal ve kültürel varlıklar,

ören yerleri,

otobüsümüzde gidiş günü kahvaltı seti,

program süresince sınırsız çay, kahve, meşrubat çeşitleri ikramı,

ayrıca sürpriz ikramlar ve hediyeler.

 

 

Gezi Ücretine Dâhil Olmayan Hizmetler

 

Yemeklerde Alınan İçecekler,

Tüm Özel Harcamalar,

Müze Ören Yeri Girişleri

 

 

Önemli Notlar:

Rehberimiz yol, hava veya olağanüstü koşullara göre programda değişiklik yapma inisiyatifine sahiptir. Rezervasyon sırasında koltuk garantisi ya da sözü verilemez. Yürüyüşe uygun giysi, ayakkabı, şemsiye, el feneri, görüntü cihazları, yedek pil ve film bulundurunuz. Oteller benzer kategorilerde farklı otellerle değiştirilebilir.

 

Otobüsler:

Mercedes Travego & Tourismo ve Temsa Safir model araçlar ile turlarımız gerçekleştirilmektedir.

 

Tam Pansiyon Likya Turu programı, CONCORD TUR  tarafından özel olarak hazırlanmıştır. Programın kopyalanması, yayınlanması yasaktır. Tüm hakları CONCORD TUR a aittir. Turizm sektöründe oluşturulan kopyalarından Gezinomi sorumlu tutulamaz. Kopyalanan Tur Programlarının tespiti durumunda hukuki işlem yapılacaktır. Tur programımız, 4077 numaralı tüketici kanununa uygun olarak hazırlanmıştır.

 

Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
0212 347 49 49
 
info@concordtur.com
TOPLAM